Kalıp İmalatı

Kalıp imalatı, plastik ve metal materyallerin hızlı üretimini gerçekleştirmek için kalıp imalatında kalıpçılıktır. Kalıp imalatında vasıflı olarak çalışanlara kalıpçı, kalıp imalatını gerçekleştiren firmalara kalıp imalatçısı, eğitim, hizmet, üretim ve çalışanların hepsine de genel olarak kalıpçılık sektörü denir.

Özel Tasarım Kalıp İmalatı
Özel Tasarım Kalıp Üretimi
Özel tasarım kalıp imalatlarımız en yeni trendler takip edilerek üretim aşamasından imalatı yapılacak ürünün kalitesine kadar titizlikle kontrol edilerek imalat safhasına alınır.

Özel Tasarım Kalıp Üretimi

Özel kalıp üretimlerimiz, otomotiv, elektrik, elektronik, aydınlatma, zirai aletler, kapı pencere ve panjur aksesuarları, tıbbi malzeme, gıda ambalajı, havalandırma ekipmanları, yapı ürünleri, motorsiklet ve tüm fason kalıp baskıları için üretilmektedir.

kalıp üreticisi

En çok Tercih Edilenler

Üretimini yaptığımız kalıp ürünlerine ait uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

BAŞLICA KALIP ÜRETİMLERİ...

Plastik ve metal materyallerin seri üretimini gerçekleştirmek için kalıp üretmek kalıpçılıktır. Kalıp üretiminde vasıflı olarak çalışanlara kalıpçı, kalıp üretimini gerçekleştiren firmalara kalıp üreticisi, eğitim, hizmet, üretim ve çalışanların hepsine de genel olarak kalıpçılık sektörü denir.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi

Plastik enjeksiyon kalıplar, bir çok sektörde tercih edilen bir kalıp yöntemidir. Plastik enjeksiyon kalıp üretimi, makinenin ünitesinden gelen plastiğin ürüne ulaşmasını sağlayan bir kalıp sistemi diye nitelendirilebilir. Plastik enjeksiyon sisteminde ürünün şekli, boyutları, kalitesi ve kalıplara ulaşacak toleransları öncelikli olarak kalıp tarafından belirlenmektedir.

Kalıp Üretimi

Kalıp üretimi, hayatımızın her alanında kullanılan tüm ürünlerin şekillerini oluşturan bir üretim modelidir.
Material Kalıp plastik enjeksiyon kalıp imalatı konusunda çift komponent kalıp tasarım, imalat ve üretimi ile kendini ıspatlamış ve yurt dışı pazarına açılarak yeni pazarlar oluşturulmasının yolunu açmıştır.

Bize Ulaşın

Bizlere istediğiniz herhangi bir konu için ulaşıp, projelerinize yön vermek için bilgi alabilirsiniz...

FARKINDAYIZ...

Farkındayız... Kalıp ve plastik kalıp enjeksiyon üretimi aciliyet gerektiren ürünlerdir.

Hızlı üretim yapmak zorundayız...

Farkındayız... Fiyat kalitemiz ulaşılabilir seviyelerde olmalı...

En uygun fiyatları oluşturmak zorundayız...

Farkındayız... Ürün kalitesi tüm bu şıklardan daha önemli...

Üretimlerimizde birinci sınıf malzemeler kullanmak zorundayız...

Tüm bunların farkındayız...

Bizler kalıp sektörünün mutfağında, tüm olumlu ve olumsuz etkenleri bütünleyerek, sizlere profesyonel çözümler üretmek ve plastik enjeksiyon imalatı sektöründe yeni durağınız olmak için buradayız.

"Material Kalıp"
Rami Kışla Cad. Apek Üretmen İş Merkezi A Blok No:225 Eyüp / İstanbul
Tüm sorularınızı ve isteklerinizi bizlere yazarak da iletebilirsiniz...
Sizlere bir telefon kadar
yakınız...


Plastik Kalıp Üretimlerimizde Sınır Tanımıyoruz...